מדיניות פרטיות

תוקן לאחרונה: 27.12.2018

הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. על מנת להבין טוב יותר איזה מידע אנו אוספים ומהו השימוש שאנו עושים במידע זה, אנא קרא את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן.

מידע אודות המשתמש

מדיניות פרטיות זו מדגימה כיצד ״איפה דפי?״ משתמשת ושומרת על המידע הפרטי-אישי שאתה מספק ומוסר באפליקציית ״איפה דפי?״ (להלן: "האפליקציה"). כל מידע אישי ו/או אחר שאנו אוספים, נעשה בהתאם למדיניות פרטיות זו ובכפוף לדיני מדינת ישראל. כל המוגדר במסמך זה מתייחס למידע האישי אודותיך, המשתמש, ולא לתוכן שאתה בוחר לפרסם ו/או להעלות בנוגע למכשירי AED (להלן: ״מכשירי דפיברילטור חיצוני-אוטומטי״, או ״המכשירים״). בכדי לדעת יותר בנוגע לתוכן הקשור למכשירים, אנא קרא בעיון את מסמך תנאי שימוש והגבלות.

את המידע האישי שלך תוכל לראות ו/או לשנות בתפריט הצד של האפליקציה.

סוג הפרטים והמידע

גלישה, ביקור ושימוש באפליקציה יכול להיעשות בעילום שם. עם זאת, פעולות שונות עשויות לדרוש ממך לספק פרטים שונים, כגון: שם מלא, מספרי טלפון, כתובות דואר ודואר אלקטרוני, מספר תעודת זהות ומספר כרטיס אשראי. אנו עשויים לאסוף גם את המידע הבא: מידע אודות השימוש שלך באפליקציה, מידע אודות עסקאות הנעשות באמצעות האתר, מידע אודות שירותים קודמים אשר סיפקת למשתמשים שונים באפליקציה ו/או כל מידע אחר שאתה מוסר ו/או מעלה ו/או מפרסם על גבי האפליקציה.

מידע מקוון בלבד

מדיניות פרטיות זו חלה על מידע הנאסף במסגרת השימוש שלך באפליקציה בלבד.

המידע הנזכר לעיל עשוי בין השאר לשמש ל:

לאפשר התקשרות טובה יותר בין משתמשי האפליקציה;

לאפשר למשתמשים לראות פרופילים ו/או לקרוא ביקורות אודות משתמשים אחרים באפליקציה;

לאפשר ולשפר את הגישה שלך ואת השימוש בשירותיו של האפליקציה;

להתאים לך אישית את האפליקציה ושירותיו;

לשפר את שירות הלקוחות;

לנהל טוב יותר את האפליקציה;

לספק לך את השירותים ו/או המוצרים שאתה רוכש;

לשליחת דו"חות, תקשורת שיווקית, מיילים תקופתיים חשבוניות בדבר שירותים ו/או את המוצרים;

לעבד את העסקאות שנעשו באמצעות האפליקציה;

לפרסם באפליקציה מידע אודותיך;

לשליחת פרסומות מותאמות אישי.

בנוסף, אם וכאשר אנו סבורים כי שחרור מידע אישי הוא ראוי ו/או נחוץ בכדי לציית לחוק, אנו עשויים לחשוף מידע אישי כדי לקיים את פסיקת בית משפט ו/או צו בית משפט, כדי להגן על זכויותינו ועל זכויותיהם של צדדים אחרים ו/או על רכושם ועל מנת לאכוף את המדיניות באפליקציה.

כתובת הדואר האלקטרוני שסופקה על ידך לחברה לצורך עיבוד תקשורת ו/או הזמנות ו/או עסקאות מכל סוג שהוא, תשמש למטרה הבלעדית של שליחת מידע למשתמשים ועדכונים רלוונטיים לשימוש שלך באפליקציה, כמו גם לתקשורת עמך ו/או להזמנות שלך.

אם וכאשר אתה מעדיף להפסיק לקבל חומרי שיווק ו/או הודעות דוא"ל עתידיות, אנא עקוב אחר ההוראות לביטול הרישום המפורטות בחלק התחתון של כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים לך.

אבטחה

אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך.

אנו נוקטים באמצעים שונים כדי להבטיח את המידע האישי שהמשתמשים באתר נדרשים לספק לצורך ביצוע הזמנה או לצורך גישה, כניסה, שליחה של מידע ותקשורת, או בכדי לשנות את המידע האישי שניתן על ידי המשתמש.

מידע רגיש שלך יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוצפנים.

פרטים אישיים של המשתמש לא יועברו אל מחוץ לאפליקציה ללא הסכמתך, אלא בתנאים שהוזכרו לעיל.

במקרה שבו תבצע תשלום עבור שירותים שיחוייבו בתשלום דרך האתר, יתכן ויישמרו פרטי אשראי על מנת לוודא התשלום וכן על מנת להקל על התשלום במועדים מאוחרים. מידע רגיש שכזה יהיה מאוחסן בשרתים מאובטחים ומוצפנים.

עוגיות (cookies)

עוגייה היא מחרוזת אותיות ומספרים המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע על אודות גולש באפליקציה, כגון שמירת העדפות המשתמש.

אנו משתמשים בעוגיות כדי לפקח ולנתח נתונים על התנועה באפליקציה, לזכור ולנתח פריטים או שירותים שרכש המשתמש וכדי לשמור את העדפות המשתמש לשימוש עתידי באפליקציה.

אנחנו עשויים ליצור קשר ולהתקשר חוזית עם ספקי שירותים כדי לסייע לנו להשתמש באפליקציה ובתנועה בו בצורה יעילה יותר.

ספקים אלה לא מורשים לעשות כל שימוש במידע האישי שנאסף על ידינו למטרות אחרות, מלבד שיפור האפליקציה והשימוש בו.

חיבור דרך אתרים חיצוניים (כגון Facebook, Google וכד')

יתכנו דרכים שונות להתחבר וליצור "User" ו/או להעלות ו/או ליצור קישור לפרטים אישיים באפליקציה. במקרים מסוימים ניתן לבצע חיבור לאפליקציה וזיהוי פרטי המשתמש דרך אתרים חיצוניים, כגון חיבור לחשבון Facebook או Google. החברה תעשה כל שביכולתה לשמור, גם במקרים אלו, על פרטיותך. יובהר, כי אין באפשרות האפליקציה לפקח או לנטר על מידע שמועבר מאתרים חיצוניים ועל כן החברה לא תהיה אחראית להפרות פרטיות הנגרמות עקב הזדהות או העברת נתונים מאתרים חיצוניים אלו.

בטרם השימוש באפליקציה זו דרך אתר חיצוני אנו ממליצים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר החיצוני.

פרסומות

יתכן והאפליקציה תכלול תכנים מסחריים כגון פרסומות וחומר שיווקי המועלים על ידי ספקי שירות שונים, מפרסמים או משתמשים, המבקשים להציע סחורות או שירותים למכירה.

אנו לא אחראים על כל חומר מעין זה ולא לכל תוצאה של הסתמכות המשתמש על חומר כזה. אנחנו לא ממליצים ו/או מעודדים אתכם לרכוש את המוצרים או השירותים המוצעים בחומר זה. אחריות על כל חומר מעין זה מוטלת על הגורם שפירסם אותו. עבור פיתוח, פרסום, שיווק העסק, אנו רשאים ועשויים להשתמש בכל מידע שאינו אישי.

תנאי שימוש

השימוש באפליקציה כפוף לתנאי השימוש באפליקציה, המפרטים ומרחיבים את תנאי השימוש, הויתורים וההגבלות השונות. בעצם השימוש באפליקציה אתה נחשב כמי שקרא והסכים לתנאי השימוש באפליקציה.

ניתן לעיין בתנאי השימוש של האפליקציה בקישור זה.

הסכמה מדעת

בעצם השימוש באפליקציה אתה מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש.

עדכון מדיניות

אנו יכולים לשנות ו/או לערוך ו/או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. אתה מוזמן לבדוק את העמוד מדי פעם כדי לוודא שאתה מכיר את כל השינויים.

יצירת קשר

בכל שאלה או בקשה הקשורה לסוגיות פרטיות ומדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר ב: medmanteam@gmail.com